Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Qifti lindi dy herë binjakë në të njëjtën datë   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Qifti lindi dy herë binjakë në të njëjtën datë   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qifti lindi dy herë binjakë në të njëjtën datë

Shko poshtë

Qifti lindi dy herë binjakë në të njëjtën datë   Empty Qifti lindi dy herë binjakë në të njëjtën datë

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Apr 18, 2011 8:34 pm

Qifti lindi dy herë binjakë në të njëjtën datë   F.0418140239169_m

Në familjen e Tracey dhe Davood Bageban çdo 27 shkurt festohen katër ditëlindje. Qiftit britanik në këtë datë i lindën dy djem, e tri vjet më vonë edhe dy vajza.
Binjakët Dolcie dhe Elisia tash do të festojnë ditëlindjet së bashku me vëllezërit Diego dhe Armani. Pas lindjes së vajzave më 27 shkurt, saktë tri vjet pas lindjes së dy djemve, qifti është regjistruar në librin e rekordeve Guinness si familja e vetme në Britani të Madhe e cila dy herë lindi binjakë në të njëjtën datë.

Babai i katër fëmijëve Davood (33 vjeçar) punon me orar të zgjatur për të mbajtur familjen. Përveç punës së lodhshme Davood edhe gjatë natës kujdeset për foshnjet, ndërsa prindërit e lumtur që tash kanë planifikuar festën e ditëlindjes për fëmijët e tyre më 27 shkurt, shkruan Daily Mail.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi