Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Besart Halimi sjell versionin e tij të këngës së “Gjurmëve” User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Besart Halimi sjell versionin e tij të këngës së “Gjurmëve” User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Besart Halimi sjell versionin e tij të këngës së “Gjurmëve”

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Besart Halimi sjell versionin e tij të këngës së “Gjurmëve” Empty Besart Halimi sjell versionin e tij të këngës së “Gjurmëve”

Mesazh nga Juѕт٠ Fri Apr 01, 2011 3:35 pm

Besart Halimi këto ditë është i angazhuar rreth krijimeve të reja muzikore. Ai është duke punuar rreth përpunimit të këngës “Tren për Prizren” të kënduar nga rok bendi i njohur “Gjurmët”. Sa i përket muzikës gjërat janë duke ecur për së mbari. Tani sa kemi përfunduar përpunimin e këngës ‘Tren për Prizren’, të kënduar dikur nga rok bendi shumë i njohur ‘Gjurmët’. Pasi kemi marr lejen nga ata e kemi bërë përpunimin e saj”, ka bërë të ditur Besarti për InfoPress duke shpalosur arsyet kryesore për përpunimin e këngës në fjalë. Vendosa të risjell këtë këngë për arsye se unë këngën ‘Tren për Prizren” e kam kënduar shpesh, gjatë mbrëmjeve të ndryshme muzikore, kështu që e pashë që gjithnjë është dëgjuar me një interesim të madh nga publiku e është pëlqyer nga ata. E njëkohësisht grupi ‘Gjurmët’ më ka pëlqyer gjithnjë. E kam sjellë një versionin tim dhe mendoj se si kënga dhe realizimi i saj, orkestrimi këndimi e klipi i mirë, do ta bëjnë të veten dhe nuk dyshohet se do të ketë suksesin e duhur”, ka thënë Halimi.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi