Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Libri “Çka mendojnë burrat kur nuk mendojnë për seks” po shitet si hallvë!  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Libri “Çka mendojnë burrat kur nuk mendojnë për seks” po shitet si hallvë!  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Libri “Çka mendojnë burrat kur nuk mendojnë për seks” po shitet si hallvë!

Shko poshtë

Libri “Çka mendojnë burrat kur nuk mendojnë për seks” po shitet si hallvë!  Empty Libri “Çka mendojnë burrat kur nuk mendojnë për seks” po shitet si hallvë!

Mesazh nga Juѕт٠ Sat Mar 05, 2011 7:49 pm

Libri “Çka mendojnë burrat kur nuk mendojnë për seks” po shitet si hallvë!

“Pas publikimit të librit, as nuk më ka shkuar ndër mend se do të shitet më shumë se libri i Harry Potterit, por studentët mendojnë se ky libër është magjik. Ky libër është produkt i hulumtimit tim të thuktë e të lodhshëm 39 vjeçar duke hulumtuar subjektin, por edhe me punë praktike”, tha Sheridan Simove, profesor i institutit Oxford në Britaninë e Madhe.

“Nuk ia kam lënë rastit dhe kam qenë plotësisht i përkushtuar në punën time. Më në fund kam ardhur në një përfundim shokues dhe kam menduar se e kam për detyrë të informoj botën për hulumtimin tim”, tha Simove.

Librin për të cilin flet profesori titullohet “Çfarë mendojnë burrat kur nuk mendojnë për seks”. E i tërë ky libër përmban 200 faqe të zbrazëta, ndërsa shkronjat e vetme në të janë në kopertonat e librit. Ky libër përveç librarive në mbarë Britaninë e Madhe, mund të blihet edhe në faqen e internetit “Amazon”.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi