Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Monika Zguro: Volejbolli pasioni i fëmijërisë User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Monika Zguro: Volejbolli pasioni i fëmijërisë User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Monika Zguro: Volejbolli pasioni i fëmijërisë

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Monika Zguro: Volejbolli pasioni i fëmijërisë Empty Monika Zguro: Volejbolli pasioni i fëmijërisë

Mesazh nga Juѕт٠ Sat Mar 05, 2011 7:35 pm

Monika Zguro zbulon se pasioni i saj në fëmijëri ka qenë sporti, në veçanti volejbolli, dhe madje kishte synuar karrierë profesioniste duke u angazhuar me skuadrën e Partizanit. “Fëmijëria? Më digjet shpirti kur e kujtoj. Kjo periudhë më zgjon shumë kujtime të bukura”, ka thënë Zgurro duke folur për kujtimet e fëmijërisë. “Më pëlqente shumë sporti, sidomos volejbolli. Që14 vjeç jam aktivizuar me skuadrën e ‘Partizanit’”, ka shtuar ish-Miss Albania. Ajo po ashtu ka thënë se ka qenë një fëmijë me “natyrë të qetë”, por po ashtu edhe që “lëndohet shpesh”. Miss Shqipëria 94 përveç kurorës së bukurisë dhe është e njohur në publik dhe si prezantuese e disa spektakleve, ndërsa aktualisht mbulon sektorin e Kulturës në Ambasadën Shqiptare në Selanik.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi