Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Drenusha preferon të bëjë dashuri në mal User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Drenusha preferon të bëjë dashuri në mal User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drenusha preferon të bëjë dashuri në mal

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Drenusha preferon të bëjë dashuri në mal Empty Drenusha preferon të bëjë dashuri në mal

Mesazh nga Juѕт٠ Fri Mar 04, 2011 11:40 am

Drenusha Latifi gjatë një interviste për Telegrafi.com thotë se vendi më i përkryer për të bërë dashuri me të dashurin e saj do të ishte një shtëpi me oxhak të ndezur në mal. “Nuk e zgjedh vendin, mirëpo preferoj enterierin! Domethënë brenda katër mureve. Nata perfekte me të dashurin është në një shtëpizë në mal. Oxhaku i ndezur…Ehhhh, lëre mos më pyet më”, ka thënë bukuroshja. Modelja dhe këngëtarja kosovare po ashtu thotë mashkulli i saj i ëndrrave duhet të jetë i veçantë, i sinqertë, i kujdesshëm dhe ta kuptojë atë në çdo çast. Duhet patjetër të jetë interesant dhe i veçantë, i sinqertë, i kujdesshëm, gazmor, i fuqishëm dhe i butë, të më kuptojë në çdo çast dhe, gjithsesi, të posedojë energji e cila mua më bën të ndihem mirë.

Duhet të jetë stabil, të ketë vetëdije reale për veten dhe për botën dhe të jetë i vetëdijshëm që çdo ditë duhet të më bëjë për vete”, ka thënë më tej Drenusha.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi