Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re Empty Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re

Mesazh nga Juѕт٠ Fri Mar 04, 2011 11:33 am

Aziz Kelmendi, biznesmeni kosovar rrëfeu dje në gjykatën e Tiranës konfliktin me ish-të dashurën e tij, këngëtaren Elsina Hidërshai me emrin e artit Emmy, që ndërroi jetë në spital, pasi i pandehuri dyshohet ta ketë goditur qëllimisht me makinën e tij për ta vrarë. Biznesmeni, pronar i një sërë hotelesh dhe lokalesh në Kosovë, ka hedhur poshtë kategorikisht akuzën e vrasjes, duke pretenduar se ngjarja ka qenë aksidentale. Të njëjtin qëndrim mbajti dhe avokati i tij mbrojtës. Për prokurorinë, ngjarja nuk ka qenë aksidentale, por biznesmeni e ka goditur qëllimisht 21-vjeçaren për ta vrarë. “Me Emmy-n kam pasur një lidhje dyvjeçare. Kisha synim të shkëputesha prej saj, sepse kam nisur një lidhje të re. Natën e ngjarjes kam shkuar në ambientet e lokal “Venue”, ku do të takohesha me këngëtaren Emmy për t’i lënë një porosi.

Me vete kisha të dashurën tjetër. Jam larguar pasi doja të evitoja sherrin mes Emmy-it dhe të dashurës sime…kam dalë tek parkingu dhe kam hipur në makinë. Aty ka mbërritur Emmy dhe ka nisur të debatojë.

Për të evituar zënkat, kam mbyllur xhamin e makinës dhe jam larguar. Nuk e kam vënë re që këngëtarja ishte kapur te makina dhe është përplasur..”, theksoi biznesmeni, rrefimi i te cilit publikohet sot ne te perditshmen ”Gazeta Shqiptare”.

Pasi dëgjoi pretendimet e të dyjave palëve, gjykata vendosi të lërë në burg biznesmenin Kelmendi, të paktën deri në një vendim të dytë nga Apeli.

Elsina Hidërshai nga Skrapari, e cila u bë e njohur vitet e fundit pasi ka nxjerrë në treg disa këngë, gjeti vdekjen diten e hene, pas afro 48 orësh në Spitalin Ushtarak në Tiranë.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi