Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Inis Gjoni: Më zë gjumi duke menduar për Lulunë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Inis Gjoni: Më zë gjumi duke menduar për Lulunë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inis Gjoni: Më zë gjumi duke menduar për Lulunë

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Inis Gjoni: Më zë gjumi duke menduar për Lulunë  Empty Inis Gjoni: Më zë gjumi duke menduar për Lulunë

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Feb 21, 2011 11:19 pm

Në Teatrin Kombëtar shumë shpejt do të shfaqet në skenë komedia “Salla e banjos” me regji të Inis Gjoni. Prej ditësh kanë filluar provat dhe aktoret janë shumë të përkushtuara për të dhënë më të mirën. Vetë Inisi tregon për “Bluetooth” se tashmë angazhimi që mbyll ditë-netët e saj mban vetëm këtë emër. Madje ajo me shaka na thotë se “më zë gjumi duke menduar për Lulunë”, personazhin kryesor të komedisë. Pjesë e kësaj komedie veç aktoreve të reja por të suksesshme do të jetë edhe ikona e komedisë, Hajrie Rondo.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi