Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Greta Koçi e do të dashurin muzicient  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Greta Koçi e do të dashurin muzicient  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Greta Koçi e do të dashurin muzicient

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Greta Koçi e do të dashurin muzicient  Empty Greta Koçi e do të dashurin muzicient

Mesazh nga Juѕт٠ Sun Feb 20, 2011 1:53 pm

Greta Koçi thotë se ajo do të dëshironte që i dashuri i saj të jetë nga fusha e saj, pra ajo e muzikës, por nuk përjashton as ndonjë lidhje tjetër në varësi të kualiteteve të partnerit. “Patjetër nga fusha ime, por dhe nga fushat e tjera, mjafton të jetë, i komunikueshëm, shpirt mirë dhe i dashur me mua”, ka pohuar këngëtarja gjatë një interviste për mediat shqiptare. Këngëtarja po ashtu ka folur edhe për karakterin e saj, duke thënë se është një person shumë i qetë. “Si natyrë jam shumë e qetë, nevrikosem shumë rrallë, ndërsa si publikun më të zjarrtë veçoj publikun e Shkodrës, të Fierit dhe të Durrësit. Nga komplimentet që marr më shumë janë për zërin dhe vokalin tim. Sa për kujdesin për paraqitjen e jashtme, më shumë tregoj kujdes kur dal në skenë se sa në jetën time të përditshme”, ka thënë Greta Koçi.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi