Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Blero promovohet në Zvicër, vjen surpriza më e re  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Blero promovohet në Zvicër, vjen surpriza më e re  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blero promovohet në Zvicër, vjen surpriza më e re

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Blero promovohet në Zvicër, vjen surpriza më e re  Empty Blero promovohet në Zvicër, vjen surpriza më e re

Mesazh nga Juѕт٠ Sun Feb 13, 2011 10:39 am

Blero ka realizuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me grupin “Freax” nga Zvicra, të cilën e ka titulluar “Rock City”. Këngëtari ka bërë të ditur se xhirimet e kësaj kënge kanë përfunduar dhe videoklipi do të promovohet më 12 shkurt në Zvicër. Kam përfunduar xhirimet e videoklipit të këngës ‘Rock City’. Kjo këngë është në bashkëpunim mes meje dhe dy reperëve nga Zvicra, ‘Freax’. Kënga është shumë e mirë, me një tekst shumë të veçantë”, ka pohuar Blero. “Video-klipi është realizuar nga produksioni ‘Asha’ dhe ka dalë një klip shumë interesant. Klipi do të promovohet me 12 shkurt në diskotekën Rinora 4 në Zvicër ndërsa me 13 shkurt do të transmetohet nëpër televizionet e Kosovës”, ka përfunduar këngëtari.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi