Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Do t’i shikojë 50 filma për një biletë vjetore për kinema   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Do t’i shikojë 50 filma për një biletë vjetore për kinema   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do t’i shikojë 50 filma për një biletë vjetore për kinema

Shko poshtë

Do t’i shikojë 50 filma për një biletë vjetore për kinema   Empty Do t’i shikojë 50 filma për një biletë vjetore për kinema

Mesazh nga Juѕт٠ Fri Feb 11, 2011 9:15 am

Do t’i shikojë 50 filma për një biletë vjetore për kinema   F.0211095607423_m

Në qytetin bolivian të La Pazit prej 19 shkurtit fillon gara më e gjatë e shikimit të filmave, shkruan AFP. Garuesit duhet që të shikojnë pa ndërprerje sa më shumë filma njëri pas tjetrit, pa fjetur ose pa dalë nga kinemaja.
“Dëshirojmë të testojmë rezistencën e njerëzve në shikimin e filmave. Do të shfaqim filma të zhanreve të ndryshme dhe secili që futet në kinema dhe nuk kthehet brenda pesë minutave do të diskualifikohet”, tha Jose Luis Gomez, drejtori ekzekutiv i rrjetit të kinemave “Megacentre”.

Gjatë kësaj maratone do të shfaqen më shumë se 50 filma që është e mjaftueshme për t’i mbushur katër ditë. Fituesi do të shpërblehet me një biletë vjetore falas për kinema.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi