Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Stresi: Jam i dashuruar me Enxhin User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Stresi: Jam i dashuruar me Enxhin User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stresi: Jam i dashuruar me Enxhin

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Stresi: Jam i dashuruar me Enxhin Empty Stresi: Jam i dashuruar me Enxhin

Mesazh nga Juѕт٠ Sun Dec 26, 2010 8:21 pm

Ndonëse historia e tyre është përfolur gjatë në media, asnjeri prej tyre s’e kishte pranuar që ekziston një lidhje mes të dyve… Gjithçka ishte diskrete, derisa vetëm një javë më parë Stresi deklaron në emisionin “Helm” të G.M.Radio se është i dashuruar me Enxhi Kamenicën, të infiltruarën e “Big Brother 3”. Enxhi gjithmonë e ka mohuar, madje pak kohe me pare doli dhe nje foto e saj me rivalin e Stress, Noizyn. Stresi po ashtu i është shmangur, por deklarata e të dielës së shkuar s’ka nevojë për komente.

Jam i dashuruar me Enxhin”, ka thënë Stresi për t’i lënë më pas rradhën Ronelës dhe Enit për ta uruar. Ja tek iu shtua edhe një çift tjetër showbizzit shqiptar… (Bluetooth)
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi