Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Filma të huaj User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ora është Sun Apr 05, 2020 10:39 pm

Filma të huaj

 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  962 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Mar 27, 2013 7:48 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  331 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Mar 27, 2013 7:46 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  339 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Mar 27, 2013 7:45 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  348 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Mar 27, 2013 7:44 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  360 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Mar 27, 2013 7:43 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  557 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Thu Jun 28, 2012 7:47 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  459 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Thu Jun 28, 2012 7:45 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  412 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Jun 27, 2012 1:52 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  434 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Jun 27, 2012 1:50 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  359 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Jun 25, 2012 3:16 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  335 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Jun 25, 2012 3:01 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  333 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jun 24, 2012 6:13 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  333 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jun 24, 2012 6:12 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  333 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jun 24, 2012 6:11 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  338 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jun 24, 2012 6:09 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  316 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jun 24, 2012 6:07 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  336 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jun 24, 2012 6:03 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  379 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 12:36 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  367 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 12:34 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  376 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 12:29 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  389 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 12:27 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  345 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 12:24 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  365 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 11:22 am
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  373 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 11:19 am
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  354 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 11:17 am
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • E Rëndësishme E Rëndësishme