Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Ju dhemb koka? Blini vibrator!   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ju dhemb koka? Blini vibrator!

Shko poshtë

Ju dhemb koka? Blini vibrator!   Empty Ju dhemb koka? Blini vibrator!

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Sep 25, 2011 12:16 am

Ju dhemb koka? Blini vibrator!

Se vibratori është i domosdoshëm për secilën femër, e sidomos për ato që nuk kënaqen nga raporti seksual me partnerin, tregon fakti se përdorimi i tij ndihmon në gjendjet depresive, relakson dhe zvogëlon ankthin.
Dyqanet e ‘lodrave’ seksuale në vitet e fundit janë bërë gjithnjë e më të popullarizuar, ndërsa vend të veçantë mes lodrave zënë vibratorët. Meshkujt thuhet se janë më të guximshëm kur dëshirojnë të blejnë gjëra të ‘specializuara’, ndërsa femrat vendosin për diçka të tillë vetëm si dhuratë për shoqen ose në mënyrë diskrete përmes internetit.
Ekspertët mendojnë se femrat kanë nevojë për vibratorë edhe kur janë në lidhje, megjithatë ato frikësohen nga reagimi i partnerëve të tyre. Mirëpo, ekspertët amerikanë thonë se femrat duhet t’ua shpjegojnë partnerëve të tyre se lodrat e tilla do t’i kënaqin të dyja palët dhe do t’ua pasurojnë jetën seksuale.
Krahas kësaj, shkencëtarët thonë se arritja e orgazmës, është e dobishme edhe për mposhtjen e dhimbjeve dhe migrenës, prandaj në raste të tilla, vibratori është shumë i shëndetshëm dhe zgjidhje më argëtuese në vend të tabletave analgjetike, përdorimi i të cilave po rritet nga dita në ditë.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi