Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik - Faqe 2 User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik - Faqe 2 Empty Re: Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Apr 09, 2011 6:23 pm

Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik - Faqe 2 Pin
Shenja e pishes

I linduri ne shenjen e pishes eshte nje njeri
plot energji, nje njeri aktiv,i kujdesshem dhe shume punetor. Eshte
idealist, njeri qe mban fjalen dhe eshte pragmatik.


I linduri ne kete shenje i pelqen te ket
kontakt me njerzit, dhe di te kete nje jete te bukur pa qen egoist. Sa
ka nje jete te pasur, di te ndaj me te tjeret.


Eshte nje kompani agreabile per shoqerine , por eshte shume i rezervuar per te panjofturit.

Dashurohet shume kollaj,
ama pasioni shuhet aq shpejt sa u ndez. Ka tendencen te terhiqet relativ
kollaj dhe per kete ngelet i zhgenjyher nga jeta.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik - Faqe 2 Empty Re: Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Apr 09, 2011 6:23 pm

Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik - Faqe 2 Plop
Shenja e Plepit

I linduri ne shenjen e plepit eshte njeriu me
nje pamje te kendcme. Nuk para ka besim ne vetevete, por ka nje
kapacitet te madh per te mesuar gjera te reja. Maturizohet parakohe dhe i
pelqen harmonia. Eshte nje tip i sinqert, dhe ka shume kurajo, nuk
duron ekstremizmin, budallekun dhe agresivitetin. Ndonjehere mund te bej
naze per gjithcka dhe per kete ngel vetem.


Ka nje tip artisti dhe eshte personi ne te cilin mund te bazohesh ne cdo situate.

Si partener eshte njeri ne te cilin mund te kesh besim. I pelqen te mendoj mire veprimet, nuk vepron asnjehere nga nje impuls.

Nqs eshte i pritur mire pergjigjet me nje buzeqeshje dhe nje fjale te mire, nqs jo terhiqet.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik - Faqe 2 Empty Re: Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Apr 09, 2011 6:24 pm

Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik - Faqe 2 Salcie
Shenja e shelges

I linduri ne shenjen e Shelges eshte nje njeri
melankolik. I pelqejne gjerat te bera mire. Eshte korekt dhe ka nje
intuicion te vecant.


Pelqen udhetimet , eshte fleksibil dhe adaptohet
kollaj ne cdolloje situate. Eshte pragmatik dhe gjithmon arrine te mbaj
kalmin ne situatat e veshtira.


Ne lidhje me te tjeret, eshte shume tolerant dhe
arine te kuptoje pikpamjet e te tjereve. Mund te jet shume kapricioz dhe
veshtire per te falenderuar. Deri sa krijon nje familje mund te pesoj
shume deziluzione sentimentale.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik - Faqe 2 Empty Re: Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Apr 09, 2011 6:24 pm

Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik - Faqe 2 Scorus
Shenja e Vadhes

I linduri ne shenjen e Vadhes eshte tip i qeshur
dhe i hapur. I pelqen te jet ne qendren e vemendjes dhe eshte i
dashuruari etern dhe i implikuar ne lidhje te komplikuara.


Nuk para gjenden Vadhe te cilet te mos jene
spontan dhe teper aktiv. Mundohen tere kohen te terheqin vemendjen,
dashurojne jeten e zhurmshme. Nuk e duron dot vetmine. Eshte gjithmone
ne kompani te shume njerezve. Vadha ka tipin e artistit dhe ka shije te
rafinuara. Eshte sentimental dhe entuziast, ka deshire te kontribuoj per
krijimin e nje bote me te mire dhe me te bukur.


Eshte mik i mire, nje partener jete i cili nuk tradheton.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik - Faqe 2 Empty Re: Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Apr 09, 2011 6:24 pm

Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik - Faqe 2 Smochin
Shenja e Fikut

I linduri ne shenjen e fikut eshte tip shume i
forte, indipendent dhe kokeforte. Dashuron jeten kafshet. I dedikohet
familjes. Nuk i peleqen te jet i kundershtuar. Ka ndjenjen e humorit.
Nuk para i pelqen te punoj. Eshte tip sensibil dhe ndonjehere i duket
qe jeta eshte e padrejte me te, por ka fuqi te luftoj me situatat e
ndryshme qe shfaqen. Nuk eshte tip konstant e as shume i ekuilibruar,
kjo mund te jet efekti i faktit qe eshte i lindur ne nje nga ditet me te
gjata ose me te shkurtra te vitit, e ka veshtire te gjej nje rruge
mesi. Kalon nga nje ekstreme ne tjetren shume kollaj.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik - Faqe 2 Empty Re: Shenjat e horoskopit sipas pemeve- Horoskopi druidik

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi