Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Dy predha artilerie të Luftës së II Botërore User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dy predha artilerie të Luftës së II Botërore

Shko poshtë

Dy predha artilerie të Luftës së II Botërore Empty Dy predha artilerie të Luftës së II Botërore

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun May 20, 2012 12:26 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

DURRES .Dy predha artilerie me peshë 50 kilogramë secila janë gjetur sot në themelet e një ndërtese në Durrës.
Ngjarja ka ndodhur pas mesdite ndërsa banorët e zonës ku u gjetën predhat njoftuan menjëherë policinë, citoi lajmifundit.com.
Sipas kqyrjeve të para në vendin e ngjarjes, predhat me peshë 50 kilogramë secila dyshohet se i përkasin artilerisë së përdorur në Luftën e Dytë Botërore.
Zbulimi i tyre është bërë gjatë punimeve nga një kompani ndërtuese ne qender te Durresit. Lajmifundit.com theksoi se policia dhe xhenieret kane mberritur ne vendin e ngjarjes dhe kanë nisur punën për çaktivizimin e bombave.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi