Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Rregullorja e forumit User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rregullorja e forumit

Shko poshtë

Rregullorja e forumit Empty Rregullorja e forumit

Mesazh nga Juѕт٠ prej Tue Nov 23, 2010 9:59 am

Rregullorja e Forumit
Ardhmeria

Rregullorja e forumit Ardhmeria.
Lexoni qe te mos keni probleme ne forum.

1: Gjuhe e vetme e forumit eshte Gjuha Shqipe. Kjo rregull mund te shkelet kur kemi te bejm me ndonje liber, apo program.

2: Ndalohet rreptesishte ofendimi i antarve te tjere pa marre parasyshe a jane apo nuk jane ne staff.

3: Ndalohen reklamat, pra nuk keni drejt te reklamoni forumin apo ueb faqen tuaj, apo msn tend.

4: Ndalohen temat duplokat pra qe perseriten mbi njeher.

5: Ndalohen postimet pornografike qofshin ne form te shkruar audio ose video.

Staff-i nuk jep asnje pergjegjesi per debatin qe behet ne ndonje teme, por vetem nderhyn kur shkelet rregullorja.

Te drejten per editimin e rregullores e kan vetem Administratoret e forumit.
Ardhmeria-Forum Staff.

Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi