Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Unikkatili: Jeni fansat më të egër (Video)  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Unikkatili: Jeni fansat më të egër (Video)  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unikkatili: Jeni fansat më të egër (Video)

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Unikkatili: Jeni fansat më të egër (Video)  Empty Unikkatili: Jeni fansat më të egër (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ Sun Jun 10, 2012 5:29 pm

Një prej reperëve më të mirë shqiptarë, Unikkatili, ka deklaruar në një intervistë se fansat e tij janë fansat më të egër, përderisa nuk la pa folur as për koncertin që do ta mbajë më 15 korrik në Stadiumin e Prishtinës. Në intervistën e tij për Klan Kosovën, Unikkatili zbuloi se është duke punuar për albumin e ri dhe se në të do të ketë shumë bashkëpunime. Ai po ashtu hodhi poshtë pohimet se 2po2 kishte paguar shumë të madhe parash për të qenë pjesë në albumin “Authentic”, pasi Viktori thotë se bën muzikë sipas preferencës së tij. “Jeni fansat më të egër”, e përmbylli intervistën e tij legjenda e repit shqiptar. Intervista paraprin koncertin e madh të 15 korrikut që do të mbahet në stadiumin e Prishtinës dhe për të cilin koncert do të jenë në shitje hiç më pak se 15 mijë bileta.

Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi