Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Barcoleta & Humore User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ora është Sun Apr 05, 2020 11:46 pm

Barcoleta & Humore

 • Lajmërim & Ngjitës
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  
  nga Adoleshenti
  5 Përgjigjet
  1311 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue Jan 24, 2012 2:40 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  506 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:59 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  498 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:59 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  580 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:58 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  465 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:58 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  486 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:54 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  477 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:53 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  454 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:53 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  458 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:52 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  492 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:52 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  486 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:50 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  474 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:50 pm
 •  
  nga Adoleshenti
  0 Përgjigjet
  512 Shikime
  Adoleshenti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 22, 2012 1:48 pm
 •  
  nga dardani
  0 Përgjigjet
  555 Shikime
  dardani Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Apr 25, 2011 5:22 pm
 •  
  1, 2, 3nga Juѕт٠
  59 Përgjigjet
  3678 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Apr 24, 2011 3:54 pm
 •  
  1, 2, 3nga Juѕт٠
  52 Përgjigjet
  1855 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Apr 24, 2011 11:17 am
 •  
  1, 2nga Juѕт٠
  46 Përgjigjet
  4579 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Apr 24, 2011 11:07 am
 •  
  nga dardani
  0 Përgjigjet
  519 Shikime
  dardani Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Apr 20, 2011 6:30 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  2 Përgjigjet
  638 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue Apr 19, 2011 10:15 am
 •  
  1, 2, ... , 5, 6nga SerGio
  147 Përgjigjet
  9999 Shikime
  Elda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jan 23, 2011 4:00 pm
 •  
  nga answeR hackeR
  0 Përgjigjet
  1028 Shikime
  answeR hackeR Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Jan 03, 2011 7:43 pm
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Super Moderator, Moderator, Administrator

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • E Rëndësishme E Rëndësishme