Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Fizikë & Astronomi User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ora është Sun Apr 05, 2020 9:56 pm

Fizikë & Astronomi

 • Lajmërim & Ngjitës
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  Ngjitës:
  nga Juѕт٠
  22 Përgjigjet
  2060 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue Feb 01, 2011 11:20 am
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  
  nga Juѕт٠
  7 Përgjigjet
  1698 Shikime
  Sahit Rexhepi Keca Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Nov 25, 2013 9:17 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  649 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun May 27, 2012 10:55 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  485 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun May 27, 2012 10:53 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  499 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun May 27, 2012 10:52 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1511 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:20 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1123 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:19 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  663 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:19 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1147 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:18 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1648 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:18 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  867 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:17 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  849 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:16 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1333 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:15 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  671 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:14 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  531 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:13 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  765 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:13 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  899 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:12 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  2 Përgjigjet
  921 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:11 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  604 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:08 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  582 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:08 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  977 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:07 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  631 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:04 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  805 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:04 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  803 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:03 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1054 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:02 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  973 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Mar 07, 2011 4:02 pm
 •  
  nga Amelia
  0 Përgjigjet
  1296 Shikime
  Amelia Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Dec 24, 2010 4:05 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  2606 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Nov 24, 2010 11:25 am
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  1408 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Nov 24, 2010 11:23 am
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Super Moderator, Moderator, Administrator

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • E Rëndësishme E Rëndësishme